Ekibimiz

Dyt. Betül Kanik

 

 

2012 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazandım.2016 yılında başarıyla mezun oldum.Medicana İnternational İstanbul,Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi,Bahçelievler Devlet Hastanesinde staj tecrübelerim oldu.Mesleki gelişimimi sağlayabilmek için kongre ve seminerlere katılmaya devam ediyorum.2017 Mayıs ayından beri Esencan Hastanesinde çalışmaktayım.

 

Dyt. Dilay Ziroğlu

 

 

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Üniversite eğitimi süresince, çeşitli kamu ve sağlık kuruluşlarında uzun dönemli stajlar yaptı.
Çalışma hayatına başladığından bu güne kadar bireysel beslenme ve diyet danışmanlığı, yönetici diyetisyenlik, sağlık danışmanlığı gibi görevlerde yer almış ve halen mesleğini büyük bir zevkle devam ettirmektedir. Ekim 2013 tarihinden itibaren Özel Esencan Hastanesi’nde diyetisyen olarak çalışmaya başlayan Dilay ZİROĞLU, kendini her fırsatta geliştirmeyi hedeflemiş ve bu amaçla birçok seminer ve kursa katılmıştır.